Cinayet anı ortaya çıktı! Elinde bıçakla dükkandan çıkan kadın böyle öldürüldü

Bayrampaşa Yenidoğan Mahallesi Abdi İpekçi Cadde’sinde önceki akşam saat 19.00 sıralarında meydana gelen olayda, Hüseyin Ç. isimli kişi, eski ortağı olan Gülya Akşa’nın çalıştığı yerin yakınına arabayla gelmiş, adamın geldiğini gören kadın bilinmeyen bir nedenle eline bıçak alıp restorandan çıkarak adamın üstüne yürümüştü.

Kadının bıçakla kedisine doğru geldiğini gören Hüseyin Ç. silahını çıkararak önce eski ortağı olan kadını sonra da kendisini vurmuştu. Gülya Akça, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybederken, Hüseyin Ç.’nin ise tedavisine devam edildiği öğrenilmişti.

CİNAYET ANI KAMERAYA YANSIDI

Kadının silahla vurulduğu anların güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntüde Gülya Akça’nın elinde bıçak ile dışarı çıktığı, ortağı ile tartıştıktan sonra vurulduğu ve yere yığıldığı görülüyor.

“DAHA ÖNCE KANSERİ ATLATTI”

Akça’nın daha önce kanseri yendiğini söyleyen yakın arkadaşı Serpil Aday, “Mücadeleyi seven bir insandı. Kanseri atlattı 5-10 sene önce. Göğüs kanseriydi. Mucizevi bir şekilde kanseri atlattı; ‘İşe başlayayım kafam dağılsın’ dedi. İş ortağı yüzünden kanseri atlatan arkadaşım şu anda kara toprağın altında” diye konuştu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x